Центральне міжрегіональне управління ДПС
по роботі з великими платниками податків
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

106 судових справ на користь Центрального управління у 2021 році

опубліковано 17 січня 2022 о 10:00

За 12 місяців 2021 року суди різних інстанцій ухвалили рішення на користь Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків по 106 справах на суму 10,32 млрд грн. Про це повідомив заступник начальника управління Павло Чернов.

За його словами станом на 01.01.2022 року на розгляді у судах за участю Центрального управління перебувало 1055 справ різних категорій на загальну суму 102,82 млрд грн.

Із загальної кількості справ, що у звітному періоді перебували на розгляді в судах різних інстанцій, одну з ключових категорій становили справи за позовами платників податків про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень-рішень 79 справ з цієї категорії отримали позитивне рішення на користь контролюючого органу на суму 8,96 млрд грн.

Також у період січень-грудень 2021 року вирішено 23 справи про стягнення податкової заборгованості на користь податкової на загальну суму 4,05 млрд грн.

«Тож, шановні платники, дотримуйтесь вимого податкового законодавства, та пам’ятайте, що у разі виникнення будь-яких запитань можливо звернутися за допомогою до свого податкового координатора. Адже діяльність Центрального управління спрямована, перш за все, на допомогу в адмініструванні ваших податкових зобов’язань», - наголосив Павло Чернов.