Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

За результатами фактичних перевірок складено 72 акти

опубліковано 25 квітня 2024 о 09:17

Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків на постійній основі здійснює контроль за дотриманням податкового законодавства та іншого законодавства України у сфері розрахункових операцій суб’єктами господарювання. Про це нагалосила заступник начальника Центрального управління Анна Пужай-Череда.

За її словами, з початку поточного року відносно господарських одиниць платників податків, що обслуговуються Центральним управлінням за результатами фактичних перевірок опрацьовано 72 акти. В ході проведення перевірок встановлено порушення як порядку проведення розрахунків так і норм чинного  законодавства, що регулює здійснення операцій з пальним та застосовано 126,9 млн грн штрафних (фінансових) санкцій.

Найпоширенішими порушеннями, що припускаються платники, є порушення Закону України від 06.07.95 №265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" зі змінами та доповненнями(далі - Закон), а саме продаж товарів на не повну суму вартості товарів та проведення  розрахункових операцій без зазначення у розрахунковому документі коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД при роздрібній торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним (порушення п. 1, 2, 11 ст. 3 Закону ).