Центральне міжрегіональне управління ДПС
по роботі з великими платниками податків
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

ПДВ: чи є об’єктом оподаткування операції з внесення нерезидентом до статутного фонду ЮО - резидента ввезених на митну територію України ОФ?

опубліковано 08 листопада 2021 о 14:35

Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків повідомляє, що відповідно до пп.«в» п.185.1 ст.185 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування ПДВ є операції з ввезення товарів на митну територію України.

Датою виникнення податкових зобов’язань у разі ввезення товарів на митну територію України є дата подання митної декларації для митного оформлення (п.187.8 ст.187 ПКУ).

Тобто, операція з внесення нерезидентом до статутного фонду ввезених основних фондів є об’єктом оподаткування ПДВ та підлягає оподаткуванню за основною ставкою.