На передодні Дня Святого Миколая у Центральному управління пройшов конкурс на кращу новорічну еко-іграшку. Змагання відбувались серед дітей співробітників управління.
Саме сьогодні були оголошені переможці конкурсу та проведене урочисте нагородження конкурсантів.
Діти залюбки брали участь у змаганні, адже по закінченню на них чекали подарунки. Іграшками які зробили діти прикрасили ялинку у приміщенні Центрального управління.
Всі діти та батьки отримали чудові враження, радісні емоції, заряд позитивної енергії на наступний рік. Це свято стало незабутнім дійством як для організаторів, так і для дітей, адже кожна людина, маленька чи доросла, чекає новорічного дива, безліч подарунків, здійснення усіх мрій та побажань.
Додому малята повертались сповнені новими враженнями, усміхнені та щасливі.