Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Протягом серпня 2021 року Міжрегіональним управлінням отримано та забезпечено своєчасне надання відповідей на 13 запитів на отримання публічної інформації

опубліковано 01 вересня 2021 о 15:44

Протягом серпня 2021 року Міжрегіональним управлінням отримано та забезпечено своєчасне надання відповідей на 13 запитів на отримання публічної інформації; за відповідний період 2020 року – 5 запитів.

Заявниками запитів були фізичні особи, спосіб подання – електронною поштою – 8, поштою – 5.

За змістом запити стосувалися надання відомостей про нарахування та сплату єдиного внеску та надання розрахункових листів.

Згідно з вимогами статті 20 Закону України від 13 січня 2011 року
№ 2939-VI «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запит надано в строки (не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту).

Скарг на дії працівників Міжрегіонального управління стосовно порушень законодавства щодо організації доступу до публічної інформації не зареєстровано.

Протягом серпня 2021 року до Міжрегіонального управління надійшло 2 звернення від громадян; від фізичних осіб-підприємців – 17 звернень.

Скарг на недоліки у роботі до підрозділів Міжрегіонального управління не надходило.

Протягом серпня 2021 року на сервіс «Пульс» надійшло 1 звернення.

Інтерактивний сервіс «Пульс» – інструмент двостороннього зв`язку із громадянами та суб’єктами господарювання, який дає можливість запобігти правопорушенням з боку працівників Державної податкової служби України.

За номером телефону Контакт-центру ДПС 0800-501-007 (на інтерактивному голосовому автовідповідачі послідовно обрати напрямок «5» і натиснути «1»), а також електронну адресу idd@tax.gov.ua, громадяни та суб`єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії та бездіяльність, можливі корупційні правопорушення у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів ДПС та її територіальних органів.

Заявники протягом 3 робочих днів отримують інформацію щодо результатів розгляду звернень, залишених за телефоном, та вжитих заходів. Якщо інформація потребує додаткового розгляду, то загальний термін її опрацювання може бути подовжено.